خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مراسم قرائت سوگندنامه کتابداران جدید استان خوزستان

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، مراسم قرائت سوگندنامه کتابداران تازه استخدام شده، با حضور مدیرکل در کتابخانه مرکزی برگزار شد. در این نشست که معاون مدیرکل، کارشناسان ستادی و جمعی از کتابداران تازه استخدام شده نیز حضور داشتند، سپهر، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک به کتابداران و تشریح جایگاه و اهمیت نقش کتابداران در ترویج فرهنگ کتابخوانی و توجه دادن آنها به تعهد دینی و تقید قانونی گفت: ضرورت موفقیت در این امر خطیر که از اهداف عالی نظام است، قانون مداری و حفظ نظم اداری و تعهد به وظایف سازمانی و دستورالعمل های ابلاغی است. 
  وی با اشاره به اهمیت وجود انگیزه کاری و علاقه مندی به شغل مهم کتابداری افزود: ورود به میدان خدمت به مردم بالاخص در عرصه فرهنگ و اندیشه و کتابخوانی، فرصتی گران بهاست که امیدوارم با بهره گیری مناسب از آن زمینه ساز رشد خود و جامعه شوید و با داشتن روحیه جهادی در امر کتابداری، مقدمه ساز تحولی بزرگ در حوزه فرهنگ استان خوزستان باشید.
  کتابداران نیز ضمن قرائت دسته جمعی سوگندنامه هم پیمان شدند تا تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت های قانونی به کارگرفته و حافظ حقوق مردم و ارزش های دینی و انسانی بوده و عامل به قانون و مقررات اداری باشند و با عمل به احکام الهی، در جهت جلب رضای خداوند و برقراری مناسبات عادلانه انسانی در جامعه بکوشند.
  لازم به ذکر است که تعداد این کتابداران 46 نفر بود که از طریق آزمون استخدامی سال 94 و با توجه به نیاز شهرستان های استان و با در نظر گرفتن شرط بومی بودن افراد، جذب نهاد کتابخانه های عمومی شدند که از ابتدای شهریور ماه سال جاری فعالیت خویش را آغاز نموده اند.


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کتابداران ,عمومی ,استان ,کتابخانه ,فرهنگ ,تازه استخدام ,کتابداران تازه ,عمومی استان ,
  مراسم قرائت سوگندنامه کتابداران جدید استان خوزستان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر